۞۩۞ اعتراض ، حق هر آزاده ایست. ۞۩۞
[به نام دادار نیک اندیش

درباره ی این سایت

این سایت به منظور ارائه ی خدمات و کتب رایگان اشتراکی به زبان فارسی در خرداد ماه سال 1388 شروع به کار کرده است و تا حد امکان سعی کرده از مطالب مفید با منابعی کاملاً معتبر و شاخص استفاده کند تا شاید بخش کوچکی از از اطلاعات مورد نیاز کابران فارسی زبان اینترنت را تامین کند و در ارائه ی مطالب سعی شده است که نحوه ی بیان مطالب با زبانی ساده و در عین حال کاربردی حرفه ای و مفید ارائه شوند.

ارتباط با ما

شما عزیزان می توانید پیشنهادات و انتقادات سازنده و همچنین مطالب مورد نیاز خود را از قسمت ارتباط با مدیر برای ما ارسال نمایید تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود. از افرادی که نظرات سازنده ای برای این سایت ارسال نمایند در سایت تقدیر و تشکر به عمل خواهد آمد.

ارسال مطالب و کتابهای خود به این سایت با درج نام خودتان

عزیزانی که مطلب یا کتاب جالبی در زمینه ی فناوری اطلاعات و رایانه نوشته اند، ترجمه کرده اند و یا اینکه از منبع معتبری گرفته اند و احساس می کنند که جای آن در سایت ما خالی است میتوانند آن را از قسمت ارتباط با مدیر برای ما ارسال کنند تا به نام خودشان و ذکر منبع اصلی در این سایت به اشتراک بگذارند.عزیزان مطالب خود را به طور مستقیم برای ما ارسال کنند ولی اگر کتابی برای دانلود دارند لینک آن را به همراه نام خودشان برای ما ارسال کنند تا در این سایت به نام آنها قرار گیرد.

ارسال لینک به لینکدونی ما

شما می توانید لینک سایت یا وبلاگ خود یا دوستانتان و یا ... از طریق کلید ارسال لینک به لینکدونی ما برای ما ارسال کنید تا در لیست لینکهای لینکدونی ما قرار گیرد. با این کار شما می توانید بازدید سایت یا وبلاگ خود را افزایش دهید.

.

بیوگرافی مدیر سایت

داریوش عبّاسی پشتهانی

متولد شانزده مرداد سال 1372 .

رشته ی تحصیلی : علوم ریاضی و فیزیک .

وضعیت تاهل : مجرد

محل تولد : رشت

محل صدور شناسنامه: حوزه ی 3 ثیت احوال رودبار زیتون.

محل سکونت کنونی : قزوین- محمودآباد نمونه

عاشق : موسیقی اسپانیایی _ باستان شناسی _ کار در فضای سایبر _ ادبیات فارسی _ نیما یوشیج و سهراب سپهری _ زندگی در کویر

Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic